+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Bilgi Hazinesi Forumunda Kuzu yaylası hangi ilimizdedir? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Kuzu yaylası hangi ilimizdedir?
  Kuzu yaylası hangi ilimizde yer almaktadır ayrıca bu ilimzi tam olarak hangi bölgede yer almaktadır. ayrıca Kuzu yaylası nasıl bir ayladır sizce Kuzu yaylası yaşanmak için seçilebilir mi. bunun dışında banan Kuzu yaylası hakkında kısa bilgiler verebilir misiniz. 2. Dur Yolcu
  Devamlı Üye

  Kuzu yaylası hangi ilimizdedir

  Kocaeli bölgesinin en güzel milli park alanı olan kuzu yayla milli parkı dev kayın ormanlarının ortasında kalmış bir alandır. Milli parklara ait bir tesisin de kamp bölgesinde mevcut. Çeşitli ihtiyaçlarınızı bu tesiste ( lavabo, yiyecek v.b. ) gidermeniz mümkün. Kamp alanına 1 saat uzaklıkta Kartepe Green Park Otel ( kayak merkezi ) bulunmaktadır. Stabilize araç yolu kullanarak park içinden otele araçla da gidilebilir. Yine kamp bölgesine 2 saat yürüyüş mesafesinde 1602 metre yüksekliğindeki Kartepe Zirvesi bulunmaktadır. Hafta sonları milli park bölgesine çok sayıda ziyaretçi gelmektedir.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Kuzu yaylası da pek çok güzel yer gibi o da marmara da kocaeli ilinde ye alan bir yayladır. bunun dışında Kuzu yaylası bakıldığızaman doğal ortam olarak çok güzel bir yer olan ayrıca yaşamak için sağlıklı güzel ve rahat olan bir yerdir. Kuzu yaylasında emi olunzaman çok çabuk geçmektedir.
+ Yorum Gönder